top of page

Ünlülerin İlginç Batıl İnançlarıBelki de hepimizin birer batıl inançları vardır, ünlülerin de tıpkı bizler gibi, bir o kadar da ilginç olan batıl inançlarını sizler için derledik. Okurken sizler de "yok artık" diyeceksiniz.Burcu Esmersoy

Bıçak, makas vb kesici aletlerin, birbirinin elinden alındığında kavga çıkacağına inanan isimlerden biri kendisi. Kesinlikle bir başkasının elinden bıçak, makas vb kesici aletleri almayarak, kavgaların da önüne geçiyor.


Nurgül Yeşilçay

İçinde bulunduğumuz 2022 yılında, hala kurşun döktürmek mi var demeyin. Nurgül, her hıdırellez zamanı mutlaka kurşun döktürüyor ve dileklerini dilemeye devam ediyor.


Deniz Akkaya

Yeni evlendiniz ve arkadaşınız size bir "mavi gül" gönderdi. İşte Deniz Akkaya ise, her yeni evlenen arkadaşlarına 'mavi gül' göndermeyi ihmal etmiyor.


Demet Akalın

Şarkıcıların her sahneye çıkmadan önce, hatta futbolcuların da sahaya çıkmadan önce belli başlı batıl inançları vardır ve bunları yaparlar. İşte Demet Akalın'da sahneye çıkmadan öne mutlaka nazar boncuğu okşuyormuş ve bunun nazardan koruduğuna inanıyormuş.


Pelin Karahan

Hayatında gerçekleşmesini istediği tüm her şey için, sadece perşembe günleri dilek diliyor. Ayrıca söylediğine göre ise, bu dilekleri hep kabul oluyormuş.


Megan Fox

O'nun batıl inancı ise, bir hayli ilginç. Uçaklarla ilgili oldukça fazla batıl inanca sahip olan Fox, uçak yolculuklarında sadece ama sadece Britney Spears dinliyormuş. Böylece uçağı düşmekten koruduğuna inanıyormuş.


Paris Hilton

Bir başka 'dilekçi' ünülümüz olan Paris Hilton, hergün saat 11:11'de dilek dilemeyi ihmal etmiyormuş ve ilginç olan ise; onun da bu dilekleri gerçekleşiyormuş.


Cameron Diaz

O'nun batıl inancı ise, biz Türklerin hayatında bolca kullandığı bir inanç. Cameron, gün içerisinde işleri yolunda gittiği her zaman, kulağını çekiyor, "muuuccck" yapıyor ve tahtaya vuruyormuş.


Nilperi Şahinkaya

Nazardan koruduğuna inandığı için, sık sık sirkeli su ile duş alıyor.


0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Commenti


bottom of page