top of page

Ünlülerin Milyonluk Evleri


İşte ünlülerin yaşadığı, kiraya vermek istediği veya satmak istediği ultra lüks evleri ve evlerinin değerleri. Gerçi bunlara ev demek olmaz, malikane, villa, konak gibi şeyler dememiz lazım.


1) Angelina Jolie Evin Değeri: 25 milyon $

Jolie, mülkü Brad Pitt'ten boşandıktan sonra 2017'de satın aldı. 2,1 dönümlük arazi üzerine kurulu mülk 1913 yılında inşa edilmiştir. Evin tamamlanması altı yıl süren kapsamlı bir tadilattan geçmiştir. Restorasyonun sonucu, evin orijinal tarzını korunurken, evi modern olanaklarla modernize edilmiştir. 11.000 metrekarelik malikanede 6 yatak odası ve Angelina ve altı çocuğu için birçok oda sunan 10 banyo bulunuyor.


2) Ariana Grande

Evin Değeri: 14 milyon $

10.000 metrekarelik evde dört yatak odası ve yedi banyo bulunuyor. Bir dönümlük arazinin üçte birinde yer alan otel, şehrin ve Pasifik Okyanusu'nun muhteşem manzarasına sahiptir.


3) Cara Delevingne

Evin Değeri: 7 milyon $

Cara Delevingne'in Los Angeles'taki 7 milyon dolarlık evine adım atın. Cara'nın evindeki her odanın farklı bir teması var. Gucci balıkçıl duvar kağıdından gelen doğa motifi, basamakları tırmanan leoparları gösteren bir dizi bitki ve merdiven halısının yanı sıra kostüm dolabı, poker çadırı, atari makineleri ve dev top çukurunda görülen eğlence ve oyun ilhamı var.


4) Doja Cat

Evin Değeri: 2,2 milyon $

1960 yılında inşa edilen ev, bir kanyon yamacında, çeyrek dönümün altındaki eğimli bir arazide yer almaktadır. Yaklaşık 2.400 metrekarelik yaşam alanında üç veya potansiyel olarak dört yatak odası ve iki banyo bulunmaktadır.


5) Jennifer Lopez (Bir türlü satamadığı evi)

Evin Değeri: 25 milyon $

Lo, mülkü ilk olarak Ekim 2017'de 26,95 milyon dolara satışa çıkarttı. Ancak 2019'da herhangi bir teklif olmadan ev 1,96 milyon dolarlık bir fiyat indirimi aldı. Hala bir alıcıyı cezbetmek için yeterli değildi ve ev bugün satılık olarak kaldı. 26.cadde'den Madison Square Park'a bakan çatı katı, 4 yatak odası ve 6 banyo da dahil olmak üzere 6.500 metrekarelik bir alana yayılıyor. Ayrıca, dört terasa yayılmış 3.000 metrekarelik ek bir açık alan var.


6) Margot Robbie

Evin Değeri: 3,48 milyon $

2016 yılında inşa edilen mülkte dört yatak odası ve altı banyo bulunmaktadır ve 3.364 metrekaredir. Robbie, evi 2017 yılında 2.73 milyon dolara satın aldı.


7) Mariah Carey

Evin Değeri Bilinmiyor!

Konak, dairesel bir sürücüden erişilen bir girişe sahip, etkileyici beş dönümlük bakımlı bir arazide oturuyor. Altı yatak odası ve yedi banyonun yanı sıra asansörle servis edilen üç kata yayılmış 10.500 metrekarelik dört tuvalete sahiptir. Evin değeri ise bilinmiyor, değer biçmek size kalmış.


8) P!nk

Evin Değeri: 13,7 milyon $

1976'da inşa edilen ev 4320 metrekaredir ve evin okyanus tarafında, dışarıya açılan camlı iki katlı, tavandan zemine duvarlar bulunduğundan, Pasifik'in görkemli bir manzara sunar. Evde beş yatak odası, beş banyo, bir ofis/medya odası ve duvarlı bir giriş bahçesinin karşısında mutfaklı, tam donanımlı müstakil bir misafirhane bulunmaktadır. Açık alan, yemek alanı içeren açık mutfak, jakuzili spa küveti ve sıcak açık duş ile eğlenmek için tasarlanmıştır.


9) Rihanna (Sahibinden Kiralık Ev)

Evin Değeri: 23,8 milyon $

Eğer Rihanna gibi yaşamak istediyseniz, şimdi şansınız. Şarkıcı, Beverly Hills'deki evini ayda 80.000 dolara kiralıyor. Rihanna, bu Beverly Hills evini geçen yılın sonlarında 13,8 milyon dolar ödeyerek satın aldı. İçinde hiç yaşayıp yaşamadığı bilinmiyor, ancak kısa bir süre sonra komşu evi de 10 milyon dolara satın aldı ve iki ev birleşerek toplam değerini 23,8 milyon dolara çıkardı.


10) Sandra Bullock

Evin Değeri: 5 milyon $

Tarihi 1965 yılına dayanan ünite, satın almadan önce Friends yıldızı Matthew Perry'ye aitti. Bullock'un dairesinde iki yatak odası ve 2,5 banyo vardır ve her yatak odasında balkona açılan sürgülü cam kapı vardır.


Son Yazılar

Hepsini Gör

Comentarios


bottom of page