top of page

Doja Cat Vaz Mı Geçti?


Amerikalı rapçi Doja Cat, 24 Mart 2022 tarihinde Paraguay'daki konserinin kötü hava koşulları nedeniyle iptal edilmesinden sonra hayranlarından büyük tepki almıştı. Tepkinin asıl sebeplerinden biri, hayranlarının Doja'nın kaldığı otelin önüne gelerek sevgi gösterisinde bulunması sırasında Doja Cat'in onları görmeye çıkmamasıydı.


Bu olaydan iki gün sonra ise, Brezilya'da konser veren Doja, Brezilya'yı övdükten sonra, Paraguaylı Twitter hayranları onu ülkelerini umursamamakla suçladı ve Paraguay'dan özür dilemesi gerektiğini savundu.

Bu tepkilerin üzerine ise Doja Cat bir tweet atarak müziği bıraktığını söyledi; “Bitti, artık umrumda değil. Ortadan kaybolmayı bekleyemem, bırakıyorum. Artık bana inanmanıza ihtiyacım yok. Benim için her şey öldü, müzik öldü”


Bu tweetin ardından ise, twitter ismini "Bırakıyorum" olarak değiştirdi ve bir daha asla hayranlarıyla fotoğraf çekmeyeceğini tweetledi: "Bitti ve artık umurumda değil, sikerler! sikik bir şekilde ortadan kaybolmak için sabırsızlanıyorum ve artık bana inanmana ihtiyacım yok. Her şey benim için öldü, müzik öldü ve beni takip etmeyi bırak"


Fakat Doja'nın siniri geçmiş olacak ki, Twitter'daki adını değiştirerek hayranlarından özür diledi.


“Seyahat edebilirim, iyi yemek yiyebilirim, yeni insanlar görebilirim, gülümseyebilirim, sahip olmayı hayal ettiğim anılar biriktirebilirim, gülebilirim, aileme ve arkadaşlarıma destek olabilirim, dünyayı öğrenebilirim. İnsanlara bok borçluyum. çok şey borçluyum." dedi.

Bu tweeti birçok hayranı tarafından Doja Cat'ın müziği bırakmaktan vazgeçtiği olarak yorumlandı.

Son Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page