top of page

Instagram'da En Çok Takipçisi Olan Yıldızlar

Güncelleme tarihi: 26 Oca 2022


Ocak 2022 tarihi itibariyle Instagram'da en çok takipçisi olan dişiler karşınızda;


1. Kylie Jenner (306 Milyon) @kyliejenner


2. Selena Gomez (293 Milyon) @selenagomez


3. Ariana Grande (292 Milyon) @arianagrande


4. Kim Kardashian (282 Milyon) @kimkardashian

5. Beyoncé (235 Milyon) @beyonce

6. Khloe Kardashian (216 Milyon) @khloekardashian


7. Kendall Jenner (215 Milyon) @kendalljenner

8. Taylor Swift (197 Milyon) @taylorswift

9. Jennifer Lopez (193 Milyon) @jlo

10. Nicki Minaj (172 Milyon) @nickiminaj


0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

留言


bottom of page