top of page

Katy Perry Hakkındaki İlginç Gerçekler
Garip dekorlarından tuhaf elbiselerine ve rengarenk saçlarını da unutmamak kaydıyla Katy'nin göz kamaştırıcı parlaklığı her alanda varlığını hissettirdi. İşte bu Diva hakkında bazı ilginç gerçekler:


1) Katy Perry'in gerçek adı, Katheryn Elizabeth Hudson olup, aktris Kate Hudson ile karıştırılmaması için değiştirmiştir. Perry ise, annesinin kızlık soyadıdır.


2) Katy Perry'nin her iki ebeveyni de papaz ve rahibedir. Herhangi bir müziğe girmesine izin verilmeyen muhafazakar bir ailede büyüdü. Harry Potter kitaplarını okumasına bile izin verilmiyordu.


3) Katy Perry'nin, inanılmaz derece bağlı olduğu bir Oyuncak Ayı ile seyahat ettiğini ve bu sevimli şey etrafta olmadığında uyumakta zorluk çektiğini itiraf ediyor.


4) Katy, 16 yaşındayken, sadece ama sadece 100 kişiye ulaştığını söylediği 'Katy Hudson' gerçek adıyla bir Pop Albümünü çıkardı ve ardından plak şirketi iflas etti. Elbette kötü bir başlangıç!


5) Şarkıcı, Uzaylıların varlığına güçlü bir inanca sahip ve piramitlerin uzaylılar tarafından yapıldığını düşünüyor.


6) Katy'nin albümü 1 numaraya ulaştı. Mayıs 2008'de yayınlanan "I Kissed a Girl" Billboard Top 100'de yedi hafta boyunca 1 numarada zirveye ulaştı.


7) Oldukça yaratıcı bir isim! Katy'nin, "Kity Purry" adında bir kedisi var.


0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

コメント


bottom of page