top of page

Tuhaf Alışkanlıkları Olan Yerli YıldızlarKimileri çok tuhaf, kimileri o kadar da tuhaf olmasa da, işte belli alışkanlıkları olan yıldızlarımız ve bağımlısı olduğu alışlanlıkları sizlerele;Hülya Avşar

Tam bir dadik olan Avşar kızı, tüm saatlerini 5 dakika ileri alıyormuş ve böylece gideceği her yere hiçbir zaman geç kalmıyormuş!


Neslihan Atagül

O tam bir, espresso ve Türk kahvesi bağımlısı! Kahvaltıdan önce espresso içen Neslihan, kahvaltısı bittikten sonra ise Türk kahvesi içiyormuş!


Gülben Ergen

Satın aldığı bütün takılara kendi dokunuşlarını ekleyerek, yeniden tasarlıyormuş. Kendi tasarlamadığı takıları kesinlikle takmıyormuş.


Serenay Sarıkaya

Her sabah uyanır uyanmaz, güne zinde başlamak için ballı su içiyormuş, günlük rutinleri arasında ilk sırada yer alıyormuş!


Sezen Aksu

Örgü örmek en hobileri arasındaymış ve herhangi bir yere giderken bile örgü malzemelerini yanına almadan evden çıkmıyormuş!


Seren Serengil

Köpeklere olan sevgisi ile tanınan Serengil, gittiği yerlerde köpeklerine verilen yemekleri porselen tabaklarda servis ettiriyormuş.


Bergüzar Korel

Dolmanın içinde üzüm varsa kesinlikle o dolmayı yemiyormuş! Kendisi üzümden nefret ediyormuş!


Tülin Şahin

Hayatında vazgeçemediği 3 gıda varmış. Bunlardan biri çay, diğer ikisi ise peynir ve çikolataymış. Bu 3 gıdaya asla karşı koyamıyormuş!


0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Commentaires


bottom of page