top of page

Hakkımızda

Biz Kimiz?

Merhaba! Ben David Risteski, 2005 yılından beri internetin farklı alanlarında yaratıcılığımı konuşturan bir yazılımcı ve grafikerim. david-risteski.com, benim yazılım serüvenimin dijital bir yansımasıdır.

Hikayem

Kutsal Kadınlar Ansiklopedisi:

Sitemin özel bir odak noktası var: Ünlü Kadınlar! Ünlü şarkıcılar, oyuncular, yetenekli kadınlar hakkında bilgiler, biyografiler ve videolarla dolu bir ansiklopedi sunuyorum. "Kutsal Kadınlar Ansiklopedisi" sloganı altında, kadınların sanattaki etkileyici varlıklarını vurgulamayı amaçlıyorum.

David Risteski Music:

Müziğe olan tutkumu "David Risteski Music" bölümünde paylaşıyorum. Kendi bestelerim ve şarkılarımla, duygularımı melodilere dönüştürüyorum. Sözlerimde ve notalarımda ifade ettiğim her şey, benim müzikal dünyama özgü bir pencere sunuyor.

David Risteski Games:

Oyun dünyasında da adımdan söz ettirmek için "David Risteski Games" bölümünde kendi yaptığım oyun modlarını paylaşıyorum. Web tasarım ve yazılım becerilerimi oyun dünyasına taşıyarak, eğlenceli ve sürükleyici deneyimler sunuyorum.

Yaratıcılığın Sınırlarını Zorlamak:

Benim için sanat, sadece bir iş değil, aynı zamanda bir yaşam tarzıdır. Web tasarımı, müzik ve oyun modlarıyla birleştirdiğimde, ortaya çıkan eserlerimde yaratıcılığın sınırlarını zorlamaya çalışıyorum. Her bir proje, benim sanatsal evrimimin bir parçasıdır.

Siz de david-risteski.com'da benimle bu sanat yolculuğuna katılabilir, kadın sanatçıların büyüleyici dünyasına bir pencere açabilirsiniz. Sanat dolu günler dilerim!

 

bottom of page