top of page

Alura Jenson

Yetişkin Film Yıldızı

Alura Jenson, 31 Mayıs 1977'de İtalya'nın Firenze şehrinde doğdu.

Mayıs 1977'de İtalya'nın Toskana bölgesindeki Floransa şehrinde doğdu. Transalpin ülkesinde Birleşik Devletler Silahlı Kuvvetleri için çalışan Amerikalı bir anne babanın kızıdır. Doğduktan bir yıl sonra, aile Amerika Birleşik Devletleri'ne döndü ve New Jersey'de Pennsylvania sınırına yakın küçük bir kasabaya yerleşti .

Enstitüden mezun olduktan sonra ailesinin ayak izlerini takip eden Alura , Donanma ve Ordu için on yıldan fazla bir fiziksel rehabilitasyon uzmanı olarak çalışarak Silahlı Kuvvetlere kaydolmaya karar verdi . Bu süre zarfında ilk kocasıyla evlendi ve iki çocuğunu doğurdu.

2010 yılında, Palomino Club'da striptizci olarak çalışmaya başladığı Las Vegas'a taşınmak için kocasına boşanma davası açmış ve Silahlı Kuvvetler'den izin almıştır. Bu aşamada erotik ve esaret modeli olarak da çalışmaya başlamıştır.

2012 yılında 35 yaşında porno sektörüne girdi. Kariyerine otuzlu yaşlarında başlayan diğer birçok aktris gibi, fiziği, yaşı, boyu ve özellikleri nedeniyle o da MILF aktrisi olarak etiketlendi .

Alura'nın önemli şirketleri arasında Devil's Film, Evil Angel, Venus Girls Productions, Pure Play Media ve West Coast Productions için X dereceli filmlerde rol aldı.Ayrıca, Jenson ayrıca Brazzers, Naughty America ve Reality Kings gibi yetişkin web sitelerinde çalıştı.

Oyuncu olarak 530'dan fazla film kaydetti

Vücut Ölçüleri:
Boy 173 cm
Ağırlık 75 kg
Göğüs çevresi 112 cm
Bel çevresi 76 cm
Basen çevresi 112 cm
Sütyen ölçümü 110G

Alura Jenson
bottom of page