top of page

Bonnie Rotten

Yetişkin Film Yıldızı

Bonnie Rotten (9 Mayıs 1993 doğumlu) eski bir Amerikan yetişkin film oyuncusu , uzun metrajlı dansçı , fetiş model ve yönetmendir . Gerçek adı, Alaina Hicks'dir. 2014'te AVN Yılın Kadın Oyuncusu Ödülü'nü kazanan ilk alt-porno yıldızı oldu.

​Rotten, Hamilton, Ohio'dan ve Cincinnati'de büyüdü . İtalyan, Alman, Polonyalı ve Yahudi kökenlidir. Dedesi tarafından büyütüldü.

​Rotten, kariyerine Girls and Corpses dergisi için fetiş bir model olarak başladı, Indianapolis Days of the Dead kongresinde Bayan Dead Indiana Güzellik Yarışmasını kazandıktan sonra not aldı, 2012 yılının başlarında yetişkin endüstrisine girdi, Daha önce ise, ayrıca araba ve motosiklet gösterilerinde model olarak çalıştı. Bir striptizci olarak rutini, her zaman Amerikan bayrağı bikinileri giymek ve sadece Southern rock'ta dans etmekti.

Eylül 2012'de göğüs büyütme ameliyatı oldu.

​Digital Sin şirketi , tamamen ona odaklanan iki film üretti.

​Eylül 2014'te İspanya, Güney Afrika, Almanya ve İsviçre ziyaretlerini içeren bir tanıtım turuna başladı. Rotten, turun "hayatımda yaptığım en hırslı şey" olacağını söyledi.


Ekim 2014'te, Alman merkezli Digital Sports Innovation şirketi, boyu beş ila on dört inç arasında değişen Bonnie Rotten heykelciklerinin piyasaya çıktığını duyurdu. Rotten heykelcikler hakkında şunları söyledi: "Her zaman bir tane olmasını hayal etmiştim ve şimdi dört tane var."


Şubat 2015'te, seks oyuncağı üreticisi Pipedream, "Bonnie Rotten Fantasy Fuck Doll" da dahil olmak üzere "Bonnie Rotten Signature Collection"ı piyasaya sürdüğünü duyurdu. Gerçek saçlı, doğrudan Rotten'dan kalıplanmış bir oyuncaktı bu.


Haziran 2015'te günlük fantezi spor şirketi Draftster, Rotten'ı "özel bir sponsorluk ve promosyon anlaşması" ile imzaladığını duyurdu. Anlaşmanın "bir rüyanın gerçekleşmesi" olduğunu söyledi.

Ocak 2014'te Rotten kendi yapım şirketini (Mental Beauty, Inc.) kurdu ve Girlfriends Films ile dağıtım anlaşması imzaladı . İlk yönetmenlik denemesini ise bu firmada yaptı.


Şu an vücudunda 30’dan fazla dövmesi bulunan Rotten, 2017 yılında Ink Masters'dan Gentle Jay ile 'Bonnie Rottens Best Kept Secret' adlı bir dövme dükkanı açtı. Dükkan bir yıl açık kaldı. Onunla Jay arasındaki farklılıklardan yola çıkarak dükkan 2018'in başlarında kapatıldı.


Mayıs 2015'te Rotten, hamile olduğunu ve yıl içinde bir kız çocuğu doğuracağını duyurdu. Doğum yaptıktan sonra yetişkin film endüstrisinden emekli oldu.


Vücut Ölçüleri:
Boy 170 cm
Ağırlık 48 kg
Göğüs çevresi 81 cm
Bel çevresi 61 cm
Basen çevresi 76 cm
Sütyen ölçümü 80E

Bonnie Rotten
bottom of page