top of page

Karmen Karma

Yetişkin Film Yıldızı

Karmen Karma, , 5 Ağustos 1991 Detroit/ABD doğumlu, Amerikalı bir yetişkin film yıldızı ve erotik modeldir. Gerçek adı Amber van de Bunt'tur.

Ağustos 1991'de Michigan eyaletinde, adından da anlaşılacağı üzere, Hollanda kökenli muhafazakar bir ailede doğmuştur. Liseden sonra, ilk işinin bir Subway restoranında tezgahtar olarak çalışmak olduğunu belirtmiştir.

18 yaşında, Northern Michigan Üniversitesi'nde "işletme" okumaya başlayan Karma, kısa süre sonra Florida , Pensacola'ya taşınmak için okulu bıramış ve burada "Karmen" takma adı altında çeşitli web platformlarında bir kamera kızı olarak çalışmaya çalışmaya başlamıştır. Aynı zamanda o dönemler, bir gece kulübünde striptizcilik de yapmıştır.

Bu dönemde yetişkin film oyuncusu Sasha Gray ile MySpace aracılığıyla tanışmış ve sektör hakkında ondan bilgiler almıştır. Ocak 2012'de, yetişkin film endüstrisinde tam zamanlı çalışmaya başlamak için resmen Los Angeles'a taşındı ve 22 yaşında sektöre giriş yapmış oldu.

2016 yılının ortalarında, yönetmen Jacky St. James ile son filmini çektikten sonra artık bir aile kurabilmek istediği için yetişkin film sektöründen ayrıldı. Karma, Pensacola Deniz Hastanesi'nde bir kız çocuğu doğurduktan sonra anılarını yazmaya başladı. Sektöre geri dönme hayali olan Karma, çocuk da doğurduktan sonra 2018 yılında, Brazzers ile sözleşme imzalayarak sektöre geri dönüş yaptı.

Vücut Ölçüleri:
Boy 168 cm
Ağırlık 62 kg
Göğüs çevresi 94 cm
Bel çevresi 68 cm
Basen çevresi 97 cm
Sütyen ölçümü 95D

Karmen Karma
bottom of page